نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: سردرگمی قبل از ازدواج

1830
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی قبل از ازدواج

با سلام دوستان
    بنده پسری 26 ساله هستم
    2 سالی هست با یک خانمی آشنا شدم که بار ها با هم مشکلات مختلف داشتیم اما به هر صورت واقعا عاشق هم بودیم که به این مرحله یعنی صحبت با خانواده ها رسیدیم برای ازدواج
    اول که با خانوادشون حرف زدم قبول کردن من رو فقط یکسری مسائل مالی مطرح بود که گفتم درست میکنم شرایطم رو اونها هم قبول کردند
    ماجرا از این قرار است که چند ماه پیش خانوم من برای جمع کردن یک سری امار از گذشته ی من و اینکه خودش رو مطمئن کنه ادمی هستم که گفته ام و همان ادمی هستم که او میخوائ به سراغ دوستان قدیمم رفتند به همراه خواهرشون تو پیج فیسبوک من دوستانم رو اد کردند
    بعد از یک هفته من به رفتار ایشون شک کردم البته ایشون به من نگفتن الان بعد از چند ماه هنوز هم میگم شما با دوستانم ارتباط برقرار کردید انکار میکنند حتی بارها گریه کردم که چرا از دوستان قدیمم حرفی زدم که ایشون بره دنبال آمار من
    بنده آمار بدی نداشتم در گذشته اما دوستان ناباب و بد دوران نو چوانی من کم نگذاشتند و برای خود شیرینی تا تونستند از من بد گفتند من تمام این ها رو از دهان هیچکسی نشنیدم اما از رفتار تمام اطرافیام حتی برادرم و پدرم که با اینها در ارتباط بودند متوجه شدم متاسفانه حتی خانواده یکی از دوستانم هم شهریه خانواده مادریه ایشون هستند و متاسفانه از اونجایی که دوست من پدر بسیار سرمایه داری دارند عاشق پول و رفتار و چیزهای دیگر این دوست من شدند حالا دوست قدیمی من واقعا عاشق نامزد من شده یا دارن من رو خراب میکنند و از رویه عمد قصد دارن رابطه من و نامزدم رو به هم بزنند نمیدونم
    تنها چیزی که میدونم اینه که چون من خودم رو به خریت زدم تا چیزای بیشتری بفهمم ایشون حتی سوار ماشین چند صد ملیون تومانی دوست قدیمی من هم شده حتی دوست قدیمی من وعده داده برای قرار های بعدی و خیلی چیز های دیگه
    همه اینها رو از حرفها اس ام اس ها و برخورد های نامزدم متوجه شدم حتی نسبت به من بسیار سرد شده من برای اینکه به این خانوم نشان بدم در گذشته زندگی خوبی کردم جوانی خوبی را پشت سر گذاشتم و سیر هستم از هر عشق و حالی در فیسبوک بعد از چند سال دوستانم رو اد کردم نگو همان موقع ها نامزدم و خواهرش صبح تا شب تو فیسبوک من دنبال کار های من بودن تا کاملا من رو بشناسند
    شاید هم واقعا قصد ازدواج با من نداشتم از اول متوجه دوستان پول دار سرمایه دار من شدند در هر صورت چون 100% مطمئن نیستم هیچ وقت مستقیم به دوستانم راجب این مساله صحبت نکردم به برادرم گفتم وبرادرم گفت نه امکان نداره و دوستان قدیمت از تو چندین کیلومتر فاصله دارند هر کدوم دوست دختر خودشون رو دارند و این حرف ها اما من یه حس و حرفایی که از نامزدم شنیدم ایمان دارم که ایشونیک ارتباطی با خود دوست قدیمیم و حتی برادر کوچکشو خانواده اش که هم شهری و هم محلیه نامزدم هستند برقرار کردند
    از اول من نمیدونستم نامزدم مادرش دقیقا بچه همونجایی هستش که دوست من هم هست
    با تمام اینها عاجزانه التماس میکنم که به من کمک کنید واقعا افسرده شده ام نمیدونم باید چکار کنم
    حتی به نامزدم چند بار گفتم نتونستم خودم و افکار شلوغم رو کنترل کنم گفتم تو با دوست قدیمی من ارتباط داری ایشون هم اولین بار جا خورد ولی دفعه های بعد من رو به توهم و اشتباه و مریض روحی متهم کرد
    این اولین بار در زندگیم هستش یکی به من میگه شما توهم زدی و این مشکلات برایم پیش آمده نمیدونم چکار کنم زندگیم واقعا به هم ریخته کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردرگمی قبل از ازدواج . خیانت یا اشتباه

دوست عزیز نظر من اینه این خانم برای شما زن زندگی نمیشه بیخیالش بشید همین...غیر از اینکه پس فردا که ازدواج کردید و تو خیابون دیدید سوار ماشین دوستاتون هست اعتراضی نکنید!
    ویرایش توسط saeed021 : 05-01-2015 در ساعت 09:04 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به همین سادگی که میگید نیست گیریم که من بیخیالش بشم
    ایشون منو تهدید کرده از من خیلی چیزا میدونه یه جورایی عشق و نفرت هستش
    من بخوامم ایشون میره از من شکایت میکنه که از پدرم پول بگیره پدر من هم اینجور مواقع حق رو به غریبه میده من رو از همه چیز میندازه گرفتار میشم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

والله من فقط در مورد ازدواج با ایشون نظرمو گفتم دیگه رازها این چیزها نمیدونم...
    پس فردا هم ازدواج کردید دیدید داره خیانت میکنه نمیتونید چیزی بگید چون خیلی چیزها ازتون میدونه به قول خودتون!
    امضای ایشان
    خداحافظ

6. 3 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی قبل از ازدواج

به نظره من باید اول یه راهی پیدا کنید واسه مطمین شدن ازحرفاتون!!باید مطمین شین...نامزدتون با دوستاتون ارتباطی دارن که به شما نمیگن ...و بعد باید در مورده ادامش تصمیم گرفت...

8. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

دوستان راست میگن آقا سیامک، اول ب یقین برسین، بعد اینکه ب یقین رسیدن بعد میتونین وارد مرحله ی بعد بشین، ذهن آشفته ی شما اجازه ی درست عمل کردن رو نمیده، هر کاری ی راه حلی داره و قاعدتا باید شما به ذهنتون نظم و انضباط بدین و پله پله پیش برین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

10. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش به یقین نرسیدم نمیتونم برسم ارتباطم با ایشون کم شده خانوادش محدودش کردن میترسم دست به کارایی بزنه که بعدا دوتاییمون پشیمون بشیم
    من با پدرم مشکل دارم پدرم امکانش هست ایشون رو امتحان کرده باشه و حتی پسری چیزی با ماشین فرستاده باشه دنبالش که امتحانش کنه ایشون هم هیچی به من نمیگه نه پدرم نه برادرم نه دوستاش
    روی دوستاش خیلی حساسه نمیزاره حتی شماره هاشون رو داشته باشم میترسه چیزی به من بگن
    واقعا دیگه فکرم کار نمیکنه از زندگی کردن و کار کردن افتادم شبا تا صبح بیدارم سیگار پشت سیگار واقعا نمیدونم چکار کنم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    خوب برادر من مدتی تعقیبش کن ببین حرفات حقیقت داره یانه
    اگه باهمن ازش عکس بگیر و مدرک جمع کن
    بعدش باهاش قرار بزار و ی دستی بزن و دو دستی تحویل بگیر و صداش را ضبط کن و بعدش شما برو دادگاه و شکایت کن و خلاص...
    البته اگه شکت درست باشه
    اگه نبود هم ی قرار و عذرخواهی کردن خرجشه
    اگه با زنت رفیق باشی و باهاش راحت حرف بزنی و اونم باهات راحت باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
    ای خدااا هرچی درس میخونیم و پیشرفت علمی میکنیم تو زندگیمون عقب افتاده تر میشیم والله خدا بهمون زبون و عقل داد ک بجا و درست استفاده کنیم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    بعدش باهاش قرار بزار و ی دستی بزن و دو دستی تحویل بگیر و صداش را ضبط کن و بعدش شما برو دادگاه و شکایت کن و خلاص...
    البته اگه شکت درست باشه
    اگه با زنت رفیق باشی و باهاش راحت حرف بزنی و اونم باهات راحت باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
    ای خدااا هرچی درس میخونیم و پیشرفت علمی میکنیم تو زندگیمون عقب افتاده تر میشیم والله خدا بهمون زبون و عقل داد ک بجا و درست استفاده کنیم
    شکایت چی ابجی؟ نامزدن نه زن و شوهر!
    امضای ایشان
    خداحافظ

14. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ذرسته اما من خیلی سعی کردم که صحبت کنم اما دنده ی لج افتاده همش میگه مگه من خرابم من فلانم خانوادم اینجوریه اونجوریه
    منو همه جوره میتونه کنترل کنه از دم در خونمون بیرون بیام میفهمه از طریق نگهبانی و ....
    میتونم دنبالش کنم فکر خوبیه

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم زیاده دل بستم و ایشون از من زرنگ تر بوده الان با کسی ارتباط داره که کم زنگ میزنه همش بیرونه نمیدونم کجا میره خواهرش فوق العاده آدم عقده ای و حسودیه چون خودش ازدواج نا موفق داشته جدا شده داره پول مفت ماه به ماه میگیره فهمیده من مثل اون پسره ساده نیستم و پول بده نیستم داره جدامون میکنه تماس هاشو کنترل میکنه تا چند وز پیش خود نامزدم گفت و التماس کرد کم زنگ بزنم منم بهم برخورد گفتم اصلا نمیزنم اگه اینجوریه هر موقع خودت موقعیت داشتی تماس بگیر با بیا وایبرو این برنامه ها
    من حاضرم نامزدیمون به هم بخوره فقط با هم ارتباط داشته باشیم تا سر فرصت مناسب یه برنامه ای بچینیم کنار هم باشیم الان خانوادش فهمیدن پدر من زیاد رای نیست اونها هم مخالف شدن شروع کردن ایراد میگیرن از من

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    شکایت چی ابجی؟ نامزدن نه زن و شوهر!
    ببخشید من فک کردم عقد کردن
    اخه کامل نخوندم زیاد بود کمال همنشینی با تو هست دیگه داداش
    اخه شهرما به عقدکرده ها میگیم نامزد
    تا قبلش فقط خواستگار محسوب میشه

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با شلام
    اطلاعات در مورد روابط شما ؛ عمق روابط و سوتیهائی که دادین ؛ چون شما رو کسی نمی شناسه پس باید کمی بازتر صحبت کنید پاسخها جهت دار و منطقی بشه

پدر شما چرا شمارو کنترل کرده و شاید کسی رو برای کنترل اون فرستاده باشه ؟؟ راست راستی دنبال خلاف بودین یا نه ؟؟ از چه نوعی ؟؟ پدرتون هم پا بوده ؟؟ دوستتون اگه پولداره شما گدائین ؟؟ یا چی و چه جوری ؟؟ فاصله چقدره ؟؟ قولهائی که به همدیگه دادین چی بوده ؟؟ روابط آن چنانی هم داشتین یانه ؟؟ تهدید اون در چه زمینهای هست وووو

مگه دوستان علم غیب دارن شما باید صریح و شفاف هرچی میتونید مختصر و مفید بگید تا در اون صورت راهنمائی اثر بخش صورت بگیره

19. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

اقا سیامک...چه رازهای از شما داره که میترسید؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

21. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    با شلام
    اطلاعات در مورد روابط شما ؛ عمق روابط و سوتیهائی که دادین ؛ چون شما رو کسی نمی شناسه پس باید کمی بازتر صحبت کنید پاسخها جهت دار و منطقی بشه

پدر شما چرا شمارو کنترل کرده و شاید کسی رو برای کنترل اون فرستاده باشه ؟؟ راست راستی دنبال خلاف بودین یا نه ؟؟ از چه نوعی ؟؟ پدرتون هم پا بوده ؟؟ دوستتون اگه پولداره شما گدائین ؟؟ یا چی و چه جوری ؟؟ فاصله چقدره ؟؟ قولهائی که به همدیگه دادین چی بوده ؟؟ روابط آن چنانی هم داشتین یانه ؟؟ تهدید اون در چه زمینهای هست وووو

مگه دوستان علم غیب دارن شما باید صریح و شفاف هرچی میتونید مختصر و مفید بگید تا در اون صورت راهنمائی اثر بخش صورت بگیره
    ببینید
    عمق رابطه ما زیاده در حدی که فعلا رفت و آمد خانوادگی به جز چند بار دیدار بیرون نداشتیم تا دلتون بخواد با هم ارباط جنسی داشتیم
    رازهای من رو کلا میدونه منطورتون از سوتی رو متوجه نشدم وقتی یه رابطه ای قراره نزدیک بشه به نامزدی و اطدواج و اینها فکر میکنم سوتیو این چیزا مهم نباشه
    پدر من از من همه چی میدونه واسه خراب کردن من که ما رو جدا کنه بله از گذشتم که کمی اعتیاد داشتم به ایشون گفته حتی از دوست دختر هام حتی ترسم از اینه که تو فیسبوک ادرس اونها رو پیدا کرده باشه به نامزدمو خواهرش داده باشه
    پدر من هیچجوره پا نبوده با من چه موا چه مسائل شخصیم . همیشه هم پدرم رو یک فردی که جوانی نکرده و الان دچار مشکل شده دیدم
    من گدا نیستم اما دوستم که هم شهریه مادریه نامد من میشه فوق العاده سرمایه دار هستند وعیت من در حد متوسط هستش طوری که با 60 ملیون میخوام زندگی رو شروع کنم و یک ماشین 206
    البته شهرستان هستیم
    از اول هم اینارو گفتم به نامزدم اصلا هیچ مشکلی نداشت من همه چیز رو از اول میگم
    راز خاصی هم نداشتم اما از دوستانم خاطراتم مشکلات با پدر برادر مادر همه چیز رو میدونه

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak87 نمایش پست ها
    ببینید
    عمق رابطه ما زیاده در حدی که فعلا رفت و آمد خانوادگی به جز چند بار دیدار بیرون نداشتیم تا دلتون بخواد با هم ارباط جنسی داشتیم
    رازهای من رو کلا میدونه منطورتون از سوتی رو متوجه نشدم وقتی یه رابطه ای قراره نزدیک بشه به نامزدی و اطدواج و اینها فکر میکنم سوتیو این چیزا مهم نباشه
    پدر من از من همه چی میدونه واسه خراب کردن من که ما رو جدا کنه بله از گذشتم که کمی اعتیاد داشتم به ایشون گفته حتی از دوست دختر هام حتی ترسم از اینه که تو فیسبوک ادرس اونها رو پیدا کرده باشه به نامزدمو خواهرش داده باشه
    پدر من هیچجوره پا نبوده با من چه موا چه مسائل شخصیم . همیشه هم پدرم رو یک فردی که جوانی نکرده و الان دچار مشکل شده دیدم
    من گدا نیستم اما دوستم که هم شهریه مادریه نامد من میشه فوق العاده سرمایه دار هستند وعیت من در حد متوسط هستش طوری که با 60 ملیون میخوام زندگی رو شروع کنم و یک ماشین 206
    البته شهرستان هستیم
    راز خاصی هم نداشتم اما از دوستانم خاطراتم مشکلات با پدر برادر مادر همه چیز رو میدونه

خب شما گفتید رازهای دارید که میره ازتون شکایت میکنه...تو این حرفها که رازهای قابل شکایت نبود؟!!
    امضای ایشان
    خداحافظ

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نه من نگفتم شکایت میکنه اشتباه متوجه شدید ایشون چیزی نداره
    اصلا مساله به اونجا کشیده نمیشه چون واقعا من رو میخواست حتی به خاطر من خیلی کارا کرده از من بیشتر تلاش کرده

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15627
    تشکـر
    64
    تشکر شده 158 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    البته اگه شکت درست باشه
    کاملا با حرفتون موافقم...شما مردی احساس ضعف نکن تعقیبش کن واگه شکت درست بود توهم تهدیدش کن همونطور که میگی به پدرت میره یه چیزایی میگه
    امضای ایشان
    دل میبندیم به یک حباب بعد دل دل میکنیم که نترکد

26. کاربران زیر از رزسیاه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

اقا سیامک من مشاوره های قبلیتون خوندم..این خانم اگه همون خانم باشه..وقتی نامزد بود و باهاش رابطه داشت با شما هم بود رابطه هم داشتید پس وقتی نامزد شماست چه معلوم با کس دیگه ای زابطه ای نداشته باشه؟ میشه بفرمایید؟؟
    ----------------
    پیام خودتون چند ماه پیش:
    یکی از دوستان من گفت این دختر نه تو رو دوست داره نه اون نامزدش میخواد شما دوتا رو تو شیشه ترشی نگه داره و سر وقت حتی گزینه سوم و بهتری رو رو کنه و ازدواج کنه.

(فکر نمیکنید این دوستتون درست میگفت؟ )
    ویرایش توسط saeed021 : 05-02-2015 در ساعت 07:14 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ

28. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

ببینید
    البته شهرستان هستیم
    در این دختر چه چیزی هست که شما بافرض اینکه ممکنه با دوستتون هم رابطه داره ؛ میخواهید همچنان همسر شما باشه ؟؟ آیا رفتار جنسیش فوق العادس ؟؟
    آیا خیلی زیباست یا خوش اندامه ؟؟ پول داره ؟؟ یا چی ؟؟

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

برادر ول کن این دختررو...خب چطور میتونی با دختری باشی که با نامزد سابقش رابطه داشته و همزمان با شما هم داشت و وقتی نامزد شما شد رفت با یه پسر دیگه؟؟ اخه این زن زندگیه؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

31. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    در این دختر چه چیزی هست که شما بافرض اینکه ممکنه با دوستتون هم رابطه داره ؛ میخواهید همچنان همسر شما باشه ؟؟ آیا رفتار جنسیش فوق العادس ؟؟
    آیا خیلی زیباست یا خوش اندامه ؟؟ پول داره ؟؟ یا چی ؟؟
    بله متاسفانه رفتار جنسیشون فوق العادست و بسیار خوش اندام

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11202
    تشکـر
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب من نمیخوام این بازی رو ببازم متوجه هستید ؟ به یه بازی بیشتر شبیه شده من کلی خرج کردم از زندگیم زدم از خودم و خانوادم گزشتم متاسفاه این حرفا رو هم به خودش زدم دقیقا نقطه ضعف من رو بلده
    باید بگم که که مطمئن نیستم از اینکه ایشون صرفا جهت دوستی با چندتا از دوستان من حتی دوست دختر قدیم من ارتباط برقرار کرده از اونجایی که از خانواده بسیار راحتی هستند و اینکه برن آمار من رو از دوستان آشنایانم بگیرن هیچ ترسی ندارن و عیب نمیبینن با هرکی صحبت کنند 80% احتمال میدم تمام حدس های من صحیح باشه و ایشون دقیقا همون کارایی که فهمیدم رو انجام داده
    راستش چند بار تا حد بالایی عصبانی کردم ایشونو تا حرف بزنه و بین حرفاش به این 80% رسیدم وگرنه به هیچ وجه نمیومدم کلی وقت بزارم واسه این موضوع
    الان 2 روزه رابطمون بهتر شده و همش میگه سیا تو اشتباه میکنی حتی به روی خودشم نمیاره دارم مطمئن میشم ایشون با دوست سرمایه دار من قول و قراری گذاشتند از اونجایی که دوست قدیمیه من آدم بسیار تو داری هستش و مواد مخدر هم مصرف میکنه و نامزد من هم در گذشته یه چیزایی میزده و ترک کرده و اینکه دقیقا هم محلی خانواده مادریشون هستند بسیار به این قضیه دارم مطمئن میشم چون همه چیز کنار هم بسیار جور درمیاد. اوایل دوستی که فیسبوکم رو باز کردم شک کردم که ایشون با آوردن اسم ماشینش پیشه من میخواست یه چیزایی رو حالیم کنه اما من گقتم نه حتما واقعا عاشق همچین ماشینیه سو تفاهم شده بد فهمیدم دقیقا موادی مصرف کرده که همون دوستم هم میزنه
    بعد یک شب به دوست قدیمی خودم پی ام دادم تو فیسبوک گفتم داداش چه خبر اینا گفت که امروز تولد جی اف منه من مات موندم چون همون روز تولد نامزدم بود همش هم از اینکه با دوست دخترت هنوز هستی یا نه اون چی میزنه من با جی افم فلان چیزو میشینم میکشم میگفت واسه همین دیگه از اون شب کاملا ریختم به هم فهمیدم نه مثل اینکه واقعا یه چیزی بین اینها هست
    آیا امکانش هست با اینکه تمام موارد صحیح کنار هم جور درمیاد بازم من اشتباه بکنم و دوست قدیمی من اونقدرا بد نباشه ؟؟؟
    ویرایش توسط siamak87 : 05-05-2015 در ساعت 05:47 PM

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

خوب من نمیخوام این بازی رو ببازم متوجه هستید ؟ به یه بازی بیشتر شبیه شده من کلی خرج کردم از زندگیم زدم از خودم و خانوادم گزشتم متاسفاه این حرفا رو هم به خودش زدم دقیقا نقطه ضعف من رو بلده
    باید بگم که که مطمئن نیستم از اینکه ایشون صرفا جهت دوستی با چندتا از دوستان من حتی دوست دختر قدیم من ارتباط برقرار کرده از اونجایی که از خانواده بسیار راحتی هستند و اینکه برن آمار من رو از دوستان آشنایانم بگیرن هیچ ترسی ندارن و عیب نمیبینن با هرکی صحبت کنند 80% احتمال میدم تمام حدس های من صحیح باشه و ایشون دقیقا همون کارایی که فهمیدم رو انجام داده
    راستش چند بار تا حد بالایی عصبانی کردم ایشونو تا حرف بزنه و بین حرفاش به این 80% رسیدم وگرنه به هیچ وجه نمیومدم کلی وقت بزارم واسه این موضوع
    الان 2 روزه رابطمون بهتر شده و همش میگه سیا تو اشتباه میکنی حتی به روی خودشم نمیاره دارم مطمئن میشم ایشون با دوست سرمایه دار من قول و قراری گذاشتند از اونجایی که دوست قدیمیه من آدم بسیار تو داری هستش و مواد مخدر هم مصرف میکنه و نامزد من هم در گذشته یه چیزایی میزده و ترک کرده و اینکه دقیقا هم محلی خانواده مادریشون هستند بسیار به این قضیه دارم مطمئن میشم چون همه چیز کنار هم بسیار جور درمیاد. اوایل دوستی که فیسبوکم رو باز کردم شک کردم که ایشون با آوردن اسم ماشینش پیشه من میخواست یه چیزایی رو حالیم کنه اما من گقتم نه حتما واقعا عاشق همچین ماشینیه سو تفاهم شده بد فهمیدم دقیقا موادی مصرف کرده که همون دوستم هم میزنه
    بعد یک شب به دوست قدیمی خودم پی ام دادم تو فیسبوک گفتم داداش چه خبر اینا گفت که امروز تولد جی اف منه من مات موندم چون همون روز تولد نامزدم بود همش هم از اینکه با دوست دخترت هنوز هستی یا نه اون چی میزنه من با جی افم فلان چیزو میشینم میکشم میگفت واسه همین دیگه از اون شب کاملا ریختم به هم فهمیدم نه مثل اینکه واقعا یه چیزی بین اینها هست
    آیا امکانش هست با اینکه تمام موارد صحیح کنار هم جور درمیاد بازم من اشتباه بکنم و دوست قدیمی من اونقدرا بد نباشه ؟؟؟

باسلام و ادب

باتوجه به اوصافی که ذکر فرمودید و رفتار جنسی فوق العاده ای که شمارو به مرز نادیده گرفتن ؛ خیانتها هم وادار میکنه ؛ یک فریفتگی زود گذره و بافرض اینکه شما اونوتصاحب کنی و ازدواجی هم صورت بگیره ؛ با توجه به اصل عادت ؛ بعد از حداکثر دوسال ؛ این اشتیاق جنسی افت میکنه و در صورتیکه به کمک مواد مخدر این قدرت جنسی در هردوی شما بوجود اومده باشه بازهم دچار افول خواهید شد و چون شدت لذت جنسی خانمها بطور متوسط چند برابر بیشتر از آقایون هست ؛ اونوقت باید ناظر خیانت ایشون جلوی چشماتون هم باشین .

نوع و سبک وسیاق زندگی شما که منتجه از رفاه والدینتون تامین شده ؛ پایدار و ابدی نیست و اگر در جیک جیک مستون فکرزمستون نباشید بحرانهای خیلی زیادی انتظار شمارو میکشه
    البته این به اون معنی نیست که شما خودتون خیلی بهتر از اون خانم باشید و قدر مسلم بااین افکار و روش زندگی که انتخاب کردین ؛ مناسب برای ازدواج باهیچ دختری نیستید الا همین خانم (( کبوتر با کبوتر ........ )) و تا وقتیکه توبه نکردین و تغییری در روش زندگیتون بوجود نیارین ؛ با هر دختر دیگه هم ازدواج کنید ؛ به مشکلات عدیده بر خواهید خورد

در ازدواج هر نییتی که آدما داشته باشن به همون میرسن و فعلا نییت شما فقط تا مین شهوت در اوج هست و زندگی رو برای خود زندگی و به منظور قبول تعهدات خانوادگی ؛ در نظر ندارین و مطمئن باشید به محض دچار شدن به مشکلات مالی ؛ مثل آب خوردن از همدیگه طلاق خواهید گرفت و هردوتاتونم به بدترین وضعی که الان تو اون بسر میبرید دچار خواهید شد .

اینکه پدرتونو متهم به این میکنید که جوانی نکرده و.... وچشم دیدن جوانی کردن شما رو نداره ؛ یقین بدونید چنین نیست بلکه اون از بالا بچه نادان خودشو میبینه که که هنوز خام ونپختست و غیر از شهوت چیزی از زندگی نمی فهمه (( از بی پرده گوئی عذر میخوام ؛ قصد توهین ندارم ولی واقعیت به شکل نتراشیده در مورد شما اثر بخشتر خواهد بود ))
    به نظر بنده شما هیچگونه شرایط مناسب برای ازدواج ندارین و لااقل 5 سال دیگه مونده تا اول توبه کنید و دوم به اندازه کافی بزرگ بشین .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد